Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, lelapuló,...

Vékony szálú, lelapuló, töredezésre és hullásra hajlamos haj állapotának javítására valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

Sosem volt dús hajkoronám, de pár éve katasztrófa.

Festenem muszáj, mert elég sok benne az ősz. Formáznom, néha lakkoznom muszáj, mert a munkám miatt nem engedhetem meg magamnak, hogy csak úgy legyen.

Hullik is, törik is, fénytelen is, kevés is. Ha picit párásabb a levegő máris boszorkány fejem lesz...

SOS! :)



2017. szept. 12. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg ollós vágás, kéthavonta, egy jó sampon és balzsam. A sampont is pár percig rajta kell hagyni, masszírozni a fejbőrt, balzsam is legalább 5 percig. Belsőleg szedj vitamint, magic hair például.
2017. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is hasonló, annyi különbséggel, hogy nem hullik és lapul le (de az utóbbi csak mert hullámos).

Nekem a Tigi termékek (sampon, pakolás) váltak be, nagyon jól hidratálják a hajat.

Emelett használok olajat a végekre (legjobb számomra a Lee Stafford Moroccan Argan Oil), illetve hővédőt szárításhoz (l´Oreal Elnett), lesimítja a felszínét, és nem száll minden felé.

Hajhullásra a szintén Lee Stafford Hair Growth sampont tudom ajánlani (nekem csak őszi-tavaszi évszakváltáskor hullott picit, arra jó volt)

Ha a lelapulást akarod megszüntetni elsődlegesen, akkor meg inkább natúr, szilikon és egyéb mentes samponok (vigyázz, ne legyen benne alkohol), sokkal dúsabbnak tűnik tőle a haj.

A nálunk is elérhető márkák közül a Natura Siberica-t tudom ajánlani.

2017. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok. Utána nézek.

Most az Aussie termékekkel próbálkozom egy ideje, de a nagy istenítés ellenére nekem nem hozott változást.

2017. szept. 12. 21:35
 4/4 anonim válasza:
Szedj A vitamint :) 2 naponta 20 csepet. Az erősíti a hpajat és a körmöket. Használj ricinus olajat tojás sárgájával összekeverve. Vagy hal olajat kenj a hajadra. Az mondjuk nagyon büdi de írtó jó hatása van a hajra :) sokkal puhább és fényesebb lesz tőle a haj
2017. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!