Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az létezik hogy a festés...

Az létezik hogy a festés miatt jobban zsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy mióta be lett festve a hajam (sötétebb szinre) 1-2 nappal hamarabb kell hajatmosnom. Ez kicsit zavar mert eddig 1 heten elég volt 1szer hajatmosnom, most pedig 2szer. És elvileg így jobban zsírosodik mert minél többször mossuk gyakran annal jobban termelődik a faggyú.

Vagy ez a 3-4 naponta hajmosás normlais? Ti milsem időközönként mosstaok a hajatokat? Tudnátok mondani zsírosodás elleni sampont? Ugyebár festett hajra. Egyébként nem tul hosszu a hajam, nell fölé ér.

Előre is köszönöm



2017. szept. 13. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Heti ketszer kell hajat mosnod? Te szegeny... nekem minden 2. nap

Amugy meglehet, hogy a festes miatt zsirosdik, en is tapasztaltam ezt.

Eleg egyenfuggo, hogy kinek mi a jo sampon zsirosodasra. Nekem kb mindegyik ugyanugy hat, headandshoulderst hasznalok, bar az inkabb korpasodasra lett kifejlesztve.

2017. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze ez így van.

nekem nagyon világos szőke volt a hajam régebben ...azt se tudtam mi az a zsír.

ha egy hétig nem mostam volna meg akkor se lett volna baja, mert szárította a hidrogén.jó szárazis volt a hajam, törött....stb...

mióta barna vagyok 2 nap után még elmegy de nem az igazi,3 nap után pedig mindenképp meg kell mosni. most nem szárítja a festék. viszont ha megmosom gyönyörű csillogó egészséges a hajam

2017. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Talpü válasza:
Nem
2017. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!