Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hord valaki csatos póthajat,...

Hord valaki csatos póthajat, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel akar igazi akar mű csatos hajrol.
2017. szept. 14. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hordok, emberi hajból. Betegség miatt megritkult a hajam, nem olyan vészes, de hiányzott a régi hosszabb, dúsabb hajkoronám. Nem minden nap teszem fel, nem tesz jót a hajnak és a fejbőrnek a plusz súly és hétköznapokon inkább összefogva hordom a hajam. Van egy egyenes és egy hullámos szettem, mindkettő 55 centi, 220 gramm. Elvileg nem lehet észrevenni, hogy nem a saját hajam. Tökéletesen passzol színben is.

Nagyon igénytelenül is ki tud nézni a csatos póthaj, sőt, általában az a jellemző rá. Ha rövid a hajad, és nem csak volument, hanem hosszt is szeretnél hozzáadni, akkor egy 50 centis hajból minimum 180-200 gramm kell, máskülönben elég csúnya lesz a végeredmény.

A hullámos szettem lassan egy éves, már vágtam a végéből 1-2 centit, de amúgy tökéletes állapotban van. Az egyeneset most nyáron vettem. Kb. 8-10 használat után szoktam megmosni, habmentes krémsamponnal, utána balzsamos vagy hajpakolásos vízbe áztatom. Fésülni nagyon óvatosan szabad csak.

Felcsatolni, levenni körülbelül 2 percet vesz igénybe.

Hátránya annyi, hogy 10-12 óra után már érzem, hogy kezd kicsit kényelmetlen lenni és húzza a saját hajamat.

2017. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi! Es hol vetted?
2017. szept. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!