Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom eltuntetni a...

Mivel tudom eltuntetni a pattanasokat az arcomrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kerdessel fordulok hozzatok, hogy hogyan tudnam a pattanasos arcboromet helyre tenni?

nem mondom hogy brutalis, szval nem sok van rajta de zavaro.

Zineryt oldatot hasznalok ra, de nem ugy veszem eszre hogy jo lenne,egy eltunik jon helyette masik.

Szapannal szoktam meg kenni es fogkremmel.

Tudnatok esetleg jo arcpakolast amitol helyre johetne a borom?!

Barmiit meghallgatok.

Koszonom szepen a valaszokat :)


2017. szept. 15. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én is próbálkoztam még valamikor pakolásokkal, de nem váltak be, csak puhább lett a bőröm tőlük, sajnos a patikra hasztalanok voltak. Aztán olvastam valahol, hogy le kell szárítani őket, úgyhogy vettem férfi arcszeszt és az nagyon rendesen leszedte amit kellett.

Az ujjaiddal kenj mindenhova ahol pattanás van.

2017. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a fekete szappant tudnám ajánlani,meg a teafaolajat,ha csak esetleg helyenként jönnének ki.Ha arcpakolásról beszélünk,akkor a Lush MASK OF MAGNAMINTY arc-és testpakolást ajánlanám,az öntartósító változatát.A háton lévő pattanásokra is borzasztó hatásos,főleg ha hűtőben tartod,akkor még kellemesen hideg is a hüsítő menta mellé,és nekem még a pirosságot is lehozta.


: [link]


Remélem tudtam segíteni! :)

Üdv,Niki

2017. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teafaolaj
2017. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!