Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azoktól kérdezném, akiknek...

Azoktól kérdezném, akiknek kicsit hosszabb, mint vállig érő hajuk van: mennyi haj jön ki fésűléskor és hajmosáskor?

Figyelt kérdés

Sokáig volt rövid hajam, de egy ideje növesztem és már a vállam alá ér, vastagszálú.

Mostanában kicsit jobban hullik, hajmosásnál egy kisebb maroknyi is kijön. (alapból száraz hajam van, nem zsírosodik, ezért heti egyszer mosom).

Nektek mennyi haj szokott kijönni? Mi az, ami még normális?

Köszi!



2017. szept. 16. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kb.15 szál.

Szerintem az sok,"egy kisebb maroknyi".Lehet gyengék a hajhagymáid és nem birja a sulyt.Nekem is válig érö hajam van, ha hosszabb lesz sokkal jobban szokott hullani.

Egyébként azt mondják az õszi hajhullás egészséges kb.100 hajszálig.

2017. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajmosáskor nekem is kb. egy kisebb maroknyi, de nem aggaszt, mert rengeteg hajam van, elfogyni biztos nem fog :D Fésülni nem szoktam.
2017. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!