Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a karszőrömmel?

Mit csináljak a karszőrömmel?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar lányok ti mi csináltok vele gondolkozok a gyantán de nem akarom hogy megerősödjön

2017. szept. 17. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyik fiumat sem érdekelte szoval nem szedem

Észre se veszik csak mi idegelünk rajta

2017. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A gyanta nem erositi meg, csak a borotvalkozas.

Amugy tenyleg lesz@@rjak a fiuk

2017. szept. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit a párom nem zavarja engem nem zavar xd
2017. szept. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondold át, de szerintem semmit. Nekem is szőrös. Egy darabig szőkítettem, de egy nyaralás alkalmával leborotváltam.Pár nap és szúrós, borostás lett,majd egyre gyakrabban borotválnom kellett. Most napi szinten borotválhatom, igaz és erősebb szőrzetű lány vagyok.
2017. szept. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sűrű barna szőr volt a karomon és mióta legyantáztam azóta fele annyi van szóval szerintem megéri kipróbálni.
2017. szept. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sűrű barna szőr volt, borotválom. Nekem nem erősödött meg a szőr egyáltalán, elég heti 2x leszednem (ha 1x borotválom akkor se durva..)
2017. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem a borotválás pont hogy javított a helyzeten. Nagyon sűrű, nagyon sötét fekete szőrös volt a karom, kb. 10 éve hogy elkezdtem borotválni. Azőta rendszeresen borotválom és már nem olyan sötét és sűrű, elég havonta egyszer leborotválni, sokkal lassabban nő vissza.
2017. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A borotva se erősíti. Én gyantázom vagy borotválom. Eredetileg se volt erős, és azóta se lett erősebb.
2017. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én epilátorral végig megyek rajta és azzal úgy hetekig jó is. Sokkal gyengébb is lett tőle a szőr szóval szerintem megéri befektetni egy ilyen kis gépbe.🙂
2017. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van epilátorom, az jobb mint a gyanta?
2017. szept. 17. 09:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!