Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabó Adrienn fodrász, Zalaege...

Szabó Adrienn fodrász, Zalaegerszeg vélemények?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 19:54
 1/2 anonim válasza:
Mint fodrász nagyon jó, emiatt is elég nehéz időpontot szerezni hozzá (legalábbis ha nem tudsz 8-16ig menni), de mint ember nem annyira szimpatikus.
2017. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Ha még olvasod, szerinted amúgy százas a csaj? Ezért nem hozzá mentem... Belájkoltam a Facebook oldalát, mert tetszettek a munkái... Erre rám ír, meg meggyanúsít, hogy én törtem fel az oldalát, sirozatosan, mert tudja rólam. Meg elárul, hogy sose voltam nála, mégis követem, meg ilyenek...


Szerintem bolond. Vagy paranoiás. Lehet hogy jól dolgozik és az sem számít, hogy drága, de így biztos, hogy nem megyek hozzá.


Esetleg jó fodrászt tudnál ajánlani Zalaegerszegen, rajta kivül?

2019. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!