Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösre festett (alapból...

Vörösre festett (alapból középbarna) hajból a Colour B4 hajfesték eltávolító termék mit fog csinálni? Leszívatva nem volt. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sokat nézelődtem és voltak pozitív és negatív vélemények is (csibesárga szín, vagy hogy visszasötétedett, mert nem mosták elég sokáig stb. ) Mindenki véleményét szívesen fogadom, kíváncsi vagyok. :) Nekem kb egy éve van festve, de minden mosásnál ereszt, illetve növeszteni szeretném, és kényelmesebb lesz úgy, hogy nem kell a lenövés miatt fodrászhoz rohangálnom. :)

#fodrász #festék #vörös #lenövés #Colour B4 #eredeti hajszín visszaállítása
2017. szept. 20. 09:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: a kérdésből kimaradt, hogy a hajtőre, lenőtt területre is kerülhet-e a készítményből (ami ugye az eredeti hajszínem)? Azzal csinál-e valamit? :D
2017. szept. 20. 09:11
 2/3 anonim válasza:

En is probaltam a voros hajamra festek eltavolitot de sose jott ossze ugyan ugy megmaradt a voroses csillogas es akar h festem mindig kikopik es voroses lesz.

Keres fel egy jo fodraszt

2017. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fodrásszal készíttetném, nehogy elrontsak valamit. A vöröses csillogás még oké lenne, csak a lenövés ne legyen olyan feltűnő, mert nem gondoltam előtte, de lusta vagyok emiatt rohangálni. :D
2017. szept. 21. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!