Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használt már The Qiunt...

Valaki használt már The Qiunt Essence Green hajnövesztőt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2017. szept. 20. 12:05
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én régóta használom már a Green Essence termékeket. A szérummal kezdtem, és aztán ma már csak a hajpakolást és a smpont használom. Az eredmények kezdetben nagyon látványosak voltak, mert mielőtt elkezdtem használni CSOMÓKBAN hullott a hajam. Nagyon durva volt, tényleg azt hittem kopasz leszek:( DE. Kb 2 hét után lassan elmúlt és egyre szebb lett a hajam. Most meg ŐSZINTÉN MONDOM A LEGSZEBB A HAJAM MIÓTA ÉLEK! Pedig most vagyok 41. Nálunk mivel én mindig ezt veszem, a gyerekek is ezt használják, és a férjem is. Nekik is láthatóan megerősödött a hajuk. szerintem megéri, mert természetes és tényleg jó.
2018. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!