Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy, piros, gyulladt pattanás...

Nagy, piros, gyulladt pattanásokra homlokon mit használjak?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön, kicsit mindig kipattog a homlokom (amúgy sosem voltam serdülőként sem, mindig csak ilyenkor). A nőgyógyász már írt fel fogamzásgátlót (szerinte elmúlna) erre, és egyéb menstruációs problémáimra, de apa nem engedi hogy szedjem. Viszont most annyi és annyira kijött, hogy nagyon fájnak, "lüktető" érzést keltenek, mintha a fájdalom már terjedne át a fejemre, nyakamra és az is fájna. De rettenetesen fáj. Azt hallottam, ha kinyomkodom elfertőződik, és újra kijön. Viszont olvastam, hogy forró tea felett "gőzöljem ki". Meg sok más házi praktikát is olvastam. Ti mit csinálnátok? Nektek mi jött be?
2017. szept. 21. 06:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Én teafaolajat használtam rá. Fertőtlenítő és szárító hatása van. Ugyan nem tűnt el egyből, de sokkal kisebbek lettek ezek a nagy piros pattik és a feszülő, lüktető fájdalom is elmúlt. Egy próbát megér.
2017. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!