Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki használta már az Antisudori...

Ki használta már az Antisudoricum készítményt?

Figyelt kérdés
Háziorvosom írta fel izzadásra, de kíváncsi lennék, hogy kinél mi volt a hatás..
2010. máj. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
az solutio antisudorica, nem? és az nem vényköteles. jó készítmény, 100%, hogy nem fogsz tőle izzadni. előfordulhat, hogy viszket vagy ég tőle a bőröd, akkor mosd le. nekem borzalmas volt hígitás nélkül, most úgy alkalmazom, hogy vizes vattára öntök egy kicsit belőle, és úgy kenem a hónaljamat vele.
2010. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hazsnáltam,és az utasítás szerint alkalmazd,és egy csepopet se fogsz aznap izzadni,én nagyon izzadós vagyok főleg nyáron,és bevált maximálisan. viszont úgytudom ez egészségtelen így,szval csak ritkán érdemes szerintem élni vele!:D
2010. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált!!! Használd nyugodtan!!
2010. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, a teljes neve Sparsorium Antisudoricum Parma. Ez egy hintőport, a háziorvosom írta fel. Még csak egyszer használtam, de eddig semmi újat nem tapasztaltam.
2010. máj. 28. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
mennyibe került? majd írd meg, hogy hatásos-e, vagy nem!
2010. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!