Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeborreás arcbőr? HELP!

Szeborreás arcbőr? HELP!

Figyelt kérdés

Tudtok valamit ajánlani szeborreás arcbőrre? Voltam kozmetikusnál és Ilcsi csipkebogyó hidratálókrémet ajánlott, sok pozitív vélemény volt minden este használtam de csak roszabb lett a bőröm sokkal több pattanás jött ki, olyan idegesítő iszonyatosan érzékeny a bőröm valammikor szinte már hámlik, valamikor meg nagyon zsíros. A kozmetikus sjánlotta hogy semmilyen szárítót ne használjak. A világon szinte már összes kence ficit kipróbáltam de nem javul a bőrőm... most jelenleg teafaolajat használok csak a pattikra, és minden mennyiségben fekete szappant. Reggel és este. Alapozót nem használok csak ilyen gyógynövnyes Ilcsi korrektort. Esetleg van itt sorstársam? Vagy valami tapasztalatok hogy hogy javulhatna a bőröm? Előre köszönöm a segítséget.


16/L


2017. szept. 23. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Ilcsi termékek nagyon jók. Használd nyugodtan. Valamint nekem az aloe vera géltől jelentős javulást mutatott sokat. DM ben megtalálod:

[link]

2017. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár gomba is okozhatja. Próbáld ki a Nizoral sampont. Naponta,s hagyd rajta 10 percig
2017. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!