Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Elromlott a...

Mit csináljak? Elromlott a hajvasalóm.

Figyelt kérdés
és anya nem enged újat venni, pedig a saját pénzemből menne. Múlt héten vágattam és nagyon feldúsította, pedig már alapból nagyon dús volt. A frufrumat nagyon rövidre nyírta és ha nem vasalom ki úgy nézek ki mint egy bohóc. Mondtam anyának, hogy nem megyek suliba se ilyen pofával erre csak vigyorog rám. Mivel tudok hatni rá, hogy megengedje?
2010. máj. 27. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha van saját pénzed menj és vegyél.ne legyél béna
2010. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá garancia , akkor vidd vissza az üzletbe.Én is ezt tettem és kicserélték.:)
2010. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nos.. ez a hajvasaló már egy őskövület volt, de bírta. Néhány másodperc alatt felmelegedett és máris vasalhattam.

Aztán a héten azt hiszem szerdán sercegni kezdett a kábele, és kiégett. szóval kicserélés kizárva.

bocs, ha rosszul tettem fel a kérdést.

mondanátok észérveket, amivel rá tudnám vneni anyámat hogy beleegyezzen? nem akarok a háta mögött venni, mert nem akarom elveszteni a bizalmát, de hajvasaló nélkül a hajam akár a szénaboglya.

2010. máj. 28. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok erre mást mondani csak azt, hogy könyörögj neki míg az agyára nem mész és akkor elenged :) Mondj neki érveket, hogy miért akarsz újat, túl rövid a hajad, meg hogy te vasalva szereted hordani. Majd megunja anyud :)
2010. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérj kölcsön barátnődtől egyet, aztán ha többször kéred hátha neki is leesik,hogy nem jó hogy kéregeted,meg egy idő után nem lehet már hetente többször is kéregetni. Aztán belátja,hogy kell egy új neked is.

Amúgy meg,ha ott a pénzed és mindenféleképpen szükséged van rá akkor vedd meg!!!!

2010. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne tedd a háta mögött.mondd meg h.megveszed mert szükséged van rá.kész.
2010. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy szia anya, most megyek hajvasalót venni, erre sziszegve megjegyzi, hogy ne merjek.:/
2010. máj. 29. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:

de mi a baja?

ha a te pénzedből lesz,nem mindegy neki??

2010. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18:14 vagyok

mármint anyudnak mi a baja,nem a vasalónak:d

2010. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hogy tönkreteszi a hajamat. vagyis hogy én teszem tönkre magamnak azzal, hogy vasalom, és gondolom most ugrál örömében hogy elromlott és szenvedek.:/

mindenkit körbekérdeztem, a baráti körömben, hogy szoktak e használni olyan sprayt, vagy cuccost, amitől elvileg nem töredezik, de mindannyian azt mondják hogy szartseér.

2010. máj. 29. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!