Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezik a hajam. Ti...

Moncuska kérdése:

Nagyon töredezik a hajam. Ti milyen módszereket, tippeket ajánlotok ez ellen?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve festem a hajam, egyszer kb 6 hónappal ezelőtt szőkítve is volt egyszer. Akármilyen olajos sampont, száraz töredezettre valót használok, balzsamot, pakolást általában fructist, most kaptam keratinos pakolást is, használok argános hajvégápoló olajat, semmitől nincs javulás. A hajam egyébként hamar zsírosodik, 2 naponta mosom, tapintásra puha. Nem használok már szárításnál kefét sem, nem vasalom. Mégis folyamatosan gubancolódik, összefogott hajjal kell aludnom is emiatt, mert amikor fésülöm szemmel láthatóan sok pár centis darab törik le a végéből. 2 havonta frissítő melegollós hajvágásra járok és váltottam ammónia mentes hajbemosóra is.

Valaki járt már így mint én? Ti mit javasoltok? Praktikák, módszerek, tippek, hajkencék??



2017. szept. 24. 17:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!