Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Téneg bevált tippek/szerek...

Téneg bevált tippek/szerek pattanásra?

Figyelt kérdés

Már mindent próbáltam, de hatékonynak szinte semmi se volt mondható. Drogériásoktól a házi dolgokig minden. Sokat segítene ha leírnatok a tapasztalaitokat. Nagyon zavarnak a pattanásaim főleg a homlok és áll környékén vannak de valahol nem is pattanás, hanem olyan mintha mini pattanás lenne( nem piros és kinyomni se nagyon lehet )

16/L


2017. szept. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek más válik be.


nekem ez a tuti. napi több alkalommal használom, pár hét alatt látható volt a jótékony hatása.


[link]

2017. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tejmentes életmód, és a zineryt (remélem jól írtam) vált be.
2017. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Bőrgyógyász.

Se a drogériás se a házi dolgok nem fogják megoldani a durva pattanásokat, ezt most megmondom neked.

2017. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem tervezek szedni. Sok helyen olvastam , hogy nagyon sokszor többet ártanak mint segítenek.
2017. szept. 28. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szappant nem ajánlom többet árt mint használ..szárít és szappan mészt hagy a bőröm(ettől olyan csikorgó érzésű) ami allergizálhat és roncsolja a bőrt.

A "mély" pattanásokra a szauna kitűnő, kinyomja őket, tudom nem cél de kitisztít..panthenolos hab ami lehúzza esetleg, de ha nem szívódik fel a bőrben akkor a "pattanás", benne marad és mitesszerré válhat,ha kicsi a patti akkor kicsivé ha nagy akkor nagy mitesszerré..általában nyugtató krémekkel szépen le lehet húzni és felszívódik a bőrben (hosszú folyamat)..nekem is voltak hasonló pattijaim és néhányból mitesszer lett később, egyszerűen nem akartak gyógyulni, a gyulladás nem húzódott csak nagyon lassan..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2017. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!