Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után mit tegyeka...

Gyantázás után mit tegyeka szőrbenövés ellen?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem gyantáztattam(előtte évekig borotváltam,de meguntam aés tavaly nyár óta gyantáztatom),most h. jön a jó idő, megint leszedetném a szőrt a lábamról,de nagyon sok szőrbenövésem van, ami tuti ott marad.Mit tegyek h. kibújjanak a gyantázás előtt illetve h. utána se legyen ilyen szőrbenövés?Ha kipiszkálom besebesedik és igaz ha leszedem a sebet akkor kijön aszőr,de annak nyoma marad, szóval ezt nem sűrűn csinálom+nagyon sok szőrbenövésem van.Amúgy nem fájnak és nem keletkezik pattanás jellegő gyulladás, csak egyszerűen bent marad a bőröm alatt.
2010. máj. 28. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Renszeresen kell pillingezni a szörtelenitett területet.
2010. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az mi?
2010. máj. 28. 07:20
 3/5 anonim ***** válasza:
bőrradírozásra gondolt. Nem is értem miért nem lehetett egyszerűbben fogalmaznia
2010. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, elnézést, de már 20 éve külföldön élek, és ezt a kifejezést ismertem csak.
2010. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NEm ba, az a lényeg, h. köszi a segítséget
2010. máj. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!