Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy nagyon nagyon gyulladt...

Van egy nagyon nagyon gyulladt pattanás a fenekemen. Mit csináljak vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár napja észre vettem, hogy van egy pattanás a fenekemen. Eléggé zavart és elkezdtem tűvel megszúrni, hogy kinyomhassa, de mellé szúrtam és csak vér jött belőle. Vártam 1-2 napot majd tegnap este ismét megszúrtam, de valószínűleg megint mellé, mert megint csak vér jött belőle.Valószínúleg nem kellett volna erőltetni ezt a nagy nyomkodást, mert ma reggelre nagyon nagy lett és gyulladt és nagyon fájt is! 2 óráig rajta hagytam paradicsomot, kisebb lett valamivel és már nem fáj. De most mit csináljak? Várjak míg lemegy a gyulladás jobban és nyomjam ki? Nem szeretném, ha betokozódna, ezért félek, ha nem nyomom ki, rossz lesz. Vagy tegyek rá még paradicsomot ma egész estére? Valaki segítsen, köszi előre is:(

2017. okt. 2. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesbítve mikor leülök még fáj minimálisan de ez semmi a reggelihez képest. Sajnos ülő munkát végzek, biztos nem tesz jót neki..
2017. okt. 2. 16:54
 2/5 anonim válasza:
Kamillas borogatas jot tesz,ha legalabb egy 10percig birod ott tartani.Teafaolaj,tomenyen vagy higitva,tomeny a tuti + koromvirag ha mar elkezdett leszaradni.En mondjuk eloszor teljesen ki szoktam nyomni es aztan csinalom ezeket.
2017. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom,most tettem ra teafaolajat. hatalmas nagy, soha nem votl ekkora pattanásom, már attól félek, hogy rendbe se jön magától :'( Valahogy nem jött ki... Hiába szurtam mrg csak vér jött de most is olyan a teteje, mintha ki lehetne nyomni de már nem merem piszkálni csak nagyon nagyon finoman.
2017. okt. 2. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Az már furunkulus. Ne nyomkodd,ha nem értesz hozzá, mert beszakad belülre.
2017. okt. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még ilyesmiről, párakötést tettem rá a gyulladás már nagyon minimálisra csökkent, bár sárga a teteje és nem jön ki de már nem bántom:/
2017. okt. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!