Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti mivel távolítjátok...

Lányok! Ti mivel távolítjátok el a szeméremszőrzeteteket?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és eddig mindenhol epiláltam. A lábamon és a hónaljamon bevált az epilátor, de intim szőrtelenítésre nem fogom a továbbiakban használni. Nagyon fáj, és alig szedi le, ráadásul ki is sebesíti. Ti mit ajánlanátok? Nektek mi vált be? Én szeretném szőrteleníteni, nem kozmetikusra bízom.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. okt. 6. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Borotva 2-3 naponta.


NEM lesz erősebb, csak rendszeresen le kell kapni, kb. öt perc fürdés közben :)

2017. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is borotválni szoktam.

24/L

2017. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig gyantáztattam, de mostanában elkezdtem borotválni.
2017. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig én rábeszélnélek a kozmetikusra. Hidd el, ha kifogsz egy ügyes kezű kozmetikust, 20 perc alatt letudod vele az egész havi szőrtelenítést.

Én évek óta gyantáztatom, azóta semmi problémám vele.

Persze, ha nagyon ragaszkodsz a házi módszerhez én a borotvát ajánlanám. Rendszeresen használj hidratáló krémet és nem fog túlságosan kipattogni. Nekem annak idején a nivea Q10 testápoló és a sima babaolaj jött be.

2017. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Gyanta a legjobb szerintem.
2017. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!