Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veletlen beleultem a vasaloba!...

Veletlen beleultem a vasaloba! A popsim alatt a combomon! Meddig fog látszódni? 19L

Figyelt kérdés

Edzeni járok.Imádják a kerek popsim.Alatta a combomon megégettem magam tegnap vasalóval.Beleültem!

Meddig fog megmaradni?Vagy teljesen ottmarad?Csak egy pillanatra ültrm véletlen bele!És levált ott gy kis csíkba!Nem akarom hogy ottmaradjon véglegesen!!A kedvenx teszrészemen!


2017. okt. 12. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Küldj egy képet róla, így látatlanba nem tudjuk megmondani.
2017. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Aloe veraval kenegesd. En hajvasaloval egettem meg picit a fulem. Segitette a gyogyulast
2017. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Égési sebre nem teszünk semmit amúgy. Ha enyhe bőrpír pár nap és elmúlik.Ha mélyebb a seb akkor körbe fertőtlenítő és gézlap, mert elgennyesedhet, ilyenkor érdeme sdokihoz is elmenni
2017. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
holttengeri iszappakokást tettem rá plusz aloe vera kivonattal kenegetem
2017. okt. 12. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Égisi sérülés megfog látszani.

Nekem a karomrs "csak " a forró zacc pattant mikor nyomás alatt szedtem szét a kávéfőzőt. Ennek 1 éve és ott a fehér heges körömnyi folt a bőrömón.

23 N

2017. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Égési*
2017. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látszani fog nagy eséllyel. Én kb 1 éve égettem meg egy csíkban a kézfejem, mikor nyúltam be a sütőbe, és azóta is barna folt van ott.
2017. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változó. Attól függ, mennyire égett meg.

Én az alkarom belső felét égettem meg vasalóval egy 10cm es csíkban (az ugye elég érzékeny felület), de egy év után kb nincs is nyoma, csak ha nagyon nézem.

Viszont amikor a combomat forráztam le, ott egy elég csúnya heg maradt, és úgy fest, marad is.

De hogy lehet beleülni a vasalóba?

2017. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látszani fog sajnos. 1-2 hónapig csúnya lesz, de utána is meglátszik. Az égett bőr sajnos nem tud tökéletesre regenerálódni.
2017. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!