Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szedjem le a szőrt a...

Hogy szedjem le a szőrt a nemi szervemen? (

Figyelt kérdés
Lány vagyok és már egy ideje szőrtelenítem, de sose tökéletes az eredmény. Középen mindig ott marad a szőr, biztos azért, mert a vége "beljebb" van, mint a többi rész. Kozmetikushoz nem akarok elmenni. Szőrtelenítő krémmel, majd borotvával szoktam csinálni. Kérlek titeket segítsetek és ne hülyeségeket mondjatok "poénból", tényleg segítségre van szükségem. Előre is köszömöm az értelmeseknek. :)

2017. okt. 14. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szőrösen is szép.
2017. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
4 pengés borotva. Meg pepecselni kell vele, amíg tökéletes nem lesz. Ennél többet nem tudok mondani, szerintem nem jó a technikád.
2017. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Hacsak nem akarsz szőrtüsző gyulladást, hüvelygombát kapni.
2017. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelygombát kapni... :'D besz.rás. Édes csillag olvass már utána a dolgoknak, mielőtt hülyeségekkel ijesztgetsz valakit. A Candida alapból is jelent van az emberi szervezetben. Akár szőrös vagy akár nem. Ha meggyengül a hüvely laktobacilus száma, akkor elszaporodik. Akár szőrös vagy, akár nem. Ez egy belső, immun eredetű dolog, aminek köze sincsen a borotválkozáshoz.

A szőrtüszőgyulladás pedig egyrészt nem probléma, másrészt nekem sosem volt. Hideg vízzel le kell utána öblíteni, ez összehúzza a pórusokat így nem fog begyulladni semmi.

2017. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi a jó technika?
2017. okt. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!