Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől vannak ősz hajszálaim...

Mitől vannak ősz hajszálaim 15 évesen?

Figyelt kérdés
Van vagy 10-15 ősz hajszálam, kitépegettem őket de nagyon zavar, mitől őszülök ilyen korán? Nem rég voltam vérvételen nem találtak semmi különöset, ötletek?
2017. okt. 15. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs semmi problémád, normális esetben is előfordulhat néhány ősz hajszál például kisebb genetikai hiba miatt.
2017. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szuletesemkor is volt par szal. Papam meg 25 evesen mar hofeher haju volt. Ez genetika. Ha nagyon zavar, akkor fesd be hasonlora, mint az eredeti hajszined.
2017. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez genetika. 16 éves korom óta festeni kell a hajam, mert őszülök. 25 vagyok, már nem csak pár szál, hanem foltokban ősz.

Mind a két szülőm nagyon korán megőszült. Apa már teljesen fehér hajú volt, amikor születtem, anya festette a haját, de amikor lenőtt, látszott, hogy a töve tiszta fehèr.

2017. okt. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!