Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arc borotváláshoz mit szoktak...

Arc borotváláshoz mit szoktak haszálni és hol kaphatóak?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15/f vagyok, még csak a bajszomat akarom leborotválni, mert az erős, eddig még csak hónaljat borotváltam.

A kérdésem az lenne, hogy a borotválkozáshoz kapható krémek (pl gél, hab stb.) közül mit ajánlanátok, és hogy az ilyenek hol vásárolhatóak meg? Pl DM?



2017. okt. 15. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok féle borotválkozáshoz használható krémet (gélt vagy habot) árulnak, de minden szőr- és bőrtípusra más a jó. Azt így nem lehet megmondani. (Én pl váltva használom mindkettőt, de villanyborotvával is el szoktam tüntetni az arcszőrzetemet.)

DM, Rossmann, Müller, de azon kívül bármelyik TESCO, Auchan vagy más szupermarket is tart ilyeneket.

2017. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a régi cserélhető pengéssel tolom le a hajam, évek óta. Mellé Gillette Fusion HydraGel, ami nem olcsó, ellenben kevés kell belőle és a borotva szinte magától megy. Eszedbe se jusson az eldobható szarokkal kínlódni, 2 húzás és eldugulnak, a modernek meg feleslegesek és drágák - metroszexuális majmoknak valók.

Az általam használt borotvát és bele pengét százforintos boltban tudsz venni olcsón, gélt pedig a nagy áruházakban, pl. Tesco.

Ráköltesz most 5.000-et és évekig nem kell venned semmit.

De ha ezt választod, csak óvatosan... férfi eszköz, nem játékszer.

[link]

2017. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!