Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női samponok férfi hajra?

Női samponok férfi hajra?

Figyelt kérdés

Hali, fiú vagyok hosszú hajjal (még nem teljesen hosszú, csak február vége óta növesztem), de sajnos vannak kisebb problémáim a hajammal. Egész pontosan mivel szörnyen vékony szálú, hamar zsírosodik, és összeáll és undorító az egész, emellett még a fejbőröm elég korpás típusú is, ezzel is küzdök.


Próbáltam már a mezei samponok közül rengeteg fajtát, de normálisan eredményt semmi sem váltott ki, szóval gondoltam beruházok speciálisabb, természetes és gyógynövényes célsamponra + még hajpakolásra is.

A probléma viszont ezzel csak annyi, hogy ilyesmiket akárhogy is keresem, férfiaknak címezve egyszerűen sehol nem találok, gondolom nem is gyártanak :DD


Így a kérdés annyi lenne, hogy számít ez szerintetek bármit is? Gondolom nem, de azért na.



2017. okt. 17. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi különbség a női és a férfi hajszálak között. :D
2017. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem számít,használj nőit.
2017. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

énis rendszeresen mosom a hajam, majdnem minden reggel. mert mindig felall a hajam.

Egyszer csak elfogyott, igy hat hasznaltam noit, mert csak az volt otthon.

Tiszta buzu lettem, olyan lányosan nezek ki.

Na jo vicc volt. Semmi baja nem lesz tole...

2017. okt. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
használj nyugodtan nőit. én is volt hogy férfi sampont használtam, mert az vált be.
2017. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!