Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hamvasító samponnal milyen...

A hamvasító samponnal milyen időközönként lehet hajat mosni?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy pl. lehet-e folyamatosan, vagy csak 1x, aztán kis idő múlva még egyszer, vagy 2-3x is lehet egymás után


mert elsőre még nem nagyon vettem észre változást, igaz nem is hagytam rajta, rögtön lemostam, mert féltem, hogy nehogy lila árnyalatot vegyen fel.


2017. okt. 19. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2x szoktam egymás után, illetve a második mosásnál jól bedörzsölöm a hajam és rajta hagyom 5-10 percig :)


Milyen színű a hajad?

2017. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
festett szőke, de mindig sárgára sikerül, pedig loralt veszek, és jeges, vagy természetes szőke, ezért gondoltam a hamvasító sampont, illetve most vettem szintén a lorealtól világos hamvas szőkét, hasonló, mint az eredetim, csak talán 1-2 árnyalattal világosabb.
2017. okt. 19. 12:46
 3/3 A kérdező kommentje:
már így első mosásra is szebb lehet a színe, gondolom, ha még egyszer csinálom, és egy kicsit rajta hagyom, akkor még jobb lesz.
2017. okt. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!