Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdenek megerősödni a pihék...

Kezdenek megerősödni a pihék a szám fölött mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy kb 2 éve volt,hogy leborotváltam,tudom butaság volt,a napokban fordult elő,hogy még egyszer átmentem rajta,borzasztóan nézett ki,mikor megnyalom a szám felett érzem kicsit a nyelvemmel,hogy valami nem oké,szerintetek ha elkezdem gyantázni nem erősödik vissza? Vagy kezdjek bele egy lézeres szőrtelenítésbe?havi 10-15 ezret rá tudnék fordítani abban az esetben ha tényleg működik :s
2017. okt. 20. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Amennyiben női személy vagy: próbáld meg csipesszel kihúzogatni. Kozmetikus megcsinálja a gyantázást, bár az eléggé fájhat. Menj el belgyógyászatra, kivizsgáltatni a hormonjaidat. A lézeres szőrtelenítés sem végleges, szerintem, csak ritkít és vékonyít.
2017. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nincs pödörhető bajszom, viszont látszik ha egy hónapja nem gyantázta le a kozmetikus.:)

Nem fájdalmas szerintem, és egy ötszázasból megvan, bár ez kozmetikusfüggő.

15/L

2017. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!