Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bocsi a kérdésért! Lányok...

Bocsi a kérdésért! Lányok benott egy szorszáll az intim testrészemen mit tudok vele csinálni? Már egy hatalmas gumo van ott és nem akar kifakadni?

Figyelt kérdés
tettem már rá pára kotést de nem csinált vele semmit,már menni sem birok szinte,mi a teendo,milyen orvoshoz kell ezzel menni,vagy várjak még?koszonom a válaszokat és bocsi a kérdésért de tehettetlen vok!
2010. máj. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
paradicsomot tegyél már rá, ha azzal sem, akkor doki.tűvel ne piszkáld,akkor se ha steril
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jo de azt mennyi ideig tartsam rajta,vagy hogyan.fekudni nem nagyon tudok van egy picim 4 honapos!
2010. máj. 29. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
igaz:S akkor csak este ha letetted aludni..ha nem akkor rakd oda tapasszal...ki kell szívnia..elvileg
2010. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem felvagtak mar ketszer emiatt. a sebeszeten csinaltak, nögyogyasz iranyitott oda. masodjara mar tudtam mi van es a haziorvosomat kertem, hogy telefonon kerjen hamar idöpontot. mondjuk en a paradicsomrol nem tudtam. Nem fajt az elsönel 4 napig vartam, de nagyon begyulladt.
2010. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Kozmetikus is ki tudja neked szedni, ha olyan allapotban van!

(persze ha nem bunko es csak a penzre megy)

Mi mindig segitettunk ilyen ugyben :)


sok sikert egy kozmetikus

2010. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!