Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros, pattanásszerű "púpokra"...

Piros, pattanásszerű "púpokra" valamit? Nem gennyes, nem pattanás, olyan, mintha kiütés lenne, de nem az. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát én fog.gátlót szedtem évekig, aztán mikor abbahagytam, rá egy évre (gondolom kellett annyi h kiürüljön) a nyakam körül, tehát nem is arcomon, attól lentebb, két oldalt ilyen piros pattanásszerű vmik jöttek ki, néha viszket is. Nem is lehet kinyomni, mert nem olyan, de fáj és gyulladt...Valakinek volt már hasonló?

Bőrgyógyász is azt mondta, h a hormonháztartás miatt stb..és mindenféle kenceficét ajánl, de semmi....mit tegyek vele, annyira zavaró, hogy nem is kellene alapoznom, és ott meg le kell, de akkor meg feltűnő..áh...gáz nagyon..:(:S


2017. okt. 22. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sudocrem-et próbáld ki. Nekem hasonlok vannak a fejemen menseskor, javit rajta. Viszont elég fehér szóval ejjelre jol kend be magad, nem fog lejonni.
2017. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
attól még elevenebbek...próbáltam mert van itthon, régebben segített a sebeknél, de erre nem jó sajna..de azért köszi!
2017. okt. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!