Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kosárlabdázás közben...

Ha kosárlabdázás közben kontyba fogom össze a hajam hajgumival és hajcsattal, az nagyon gáz? Hosszú, lapockáig érő hajam van, kiengedve és copfba fogva idegesít sportolás közben. Elsősorban lányok véleménye érdekelne, hogy mit gondolnak.16, fiú

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel úszósapkát.
2017. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mégis miért lenne gáz?? Ezt mondd már el nekem.

Tudd már méltósággal viselni a saját stílusodat, anélkül, hogy azon görcsölnél, mit gondol más.

2017. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogd kontyba addig. Nem is azzal kell foglalkozni, kinézetre milyen. De alapjáraton kiengedve biztos jó :) 16/l
2017. okt. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tojd le ki mit gondol, ha neked az tetszik. Ha másoknak akarnánk megfelelni mindig, teljesen kikészülnénk minden szemszögből.


Az más hogy pl nekem nem jön be, ha egy pasinak hosszú haja van.

Kifejezetten vannak haj stílusok, amikért egyenesen oda vissza vagyok (keletiek).


Nekem combom közepéig ér.

Megesik, hogy rá ülök vagy könyöklök.

Ilyenkor a hozzám legközelebbi tátggyal feltűzöm, amivel lehetséges.

De akárhol, ha idegesít felfogom.

Ceruza, reszelőm, szalag, stb xD

De be tudom úgy is kontyolni, hogy nem kell semmi eszköz hozzá, de pl sporthoz az már nem jó.

2018. jan. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiúként a hátam közepéig ér. Én is sportolok, és ilyenkor én is kontyba fogom.
2018. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!