Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőn lett befestve a hajam...

Hétfőn lett befestve a hajam vége palette intesive color creme szőke hajfestékkel, de a sötétbarna hajamon alig világosított. Vasárnap befesthetem újra szőkítő porral meg 12%os oxyval?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha kihullana vagy letörne a hajam ezért ha nem lehet még, akkor várok vele. Ombre hajat szerettem volna és fodrász festette. De mivel alig lett világosabb vettem a fodrászkellékesben szőkítő port és ezt 12%os oxyval kell elkeverni, ezt is vettem hozzá.

2017. okt. 24. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Be, bár a 12-es oxi rohadt erős, szerintem felesleges azzal kínozni, elég a 9% de te tudod. A szőkítés viszont önmagában nem lesz elég mert csibesárga lesz, venni kéne rá 10-es mélységű hamvas szőke festéket 3%-os oxival
2017. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani, hogy milyen festéket vegyek? És a festéket össze lehet keverni a szőkítő porral, vagy hogyan kell?
2017. okt. 25. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először leszőkíted a szőkítőporral és 12-es oxival, megszárítod, és utána mehet rá a festék + 3-as oxi. Festékből jó akármilyen, akár a legolcsóbb kallos is csak fodrászkellékesből vedd és hamvas legyen az a lényeg.
2017. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!