Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyógyszertárban lehet kapni...

Gyógyszertárban lehet kapni sima gyógyszertári pipettás üveget? Ha igen, melyikben?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen üvegre gondoltam, pipettás kupakkal. Azért kellene, mert vettem egy nagy üveg olajat (nem étolaj...) és abból szeretnék egy kisebb üvegbe kitölteni, amit arcápolásra használnék, és így adagolni is könnyebb lenne. Az Árkád gyógyszertárban már kérdeztem, ott azt mondták nem árulnak... Illetve az Árkádban lévő bioboltban sem (Budapesten). Egyszerűbb lenne gyógyszertárban megvenni, de ha végképp nem, akkor ezen a linken fogom megrendelni, de szívesen fogadok javaslatokat is, ha valakinek megvan, h hol szokta venni.



2017. okt. 29. 15:19
 1/2 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Én Miskolcon élek, de gőzöm sincs, hogy hol lehetne venni. Ha nagyon muszáj rendelek, de egyébként inkább személyesen venném meg, mert gyorsabb is és kevésbé költséges. Neked hol sikerült venni? Mármint milyen boltban?
2018. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, nekem itt Pesten egy közeli gyógyszertárban. Nem ilyen láncolat tagja, mint pl a Benu meg az egyéb modern gyógyszertárak, hanem ez ilyen régebbi, és itt lehet venni. Csak randomra próbálkoztam, mert itt van az utcám végén és azért gondoltam megkérdezem, mert itt valószínűbb, h lehet venni, mint az ilyen modernekben. (ott is megkérdeztem, de azt mondták, csomagolóanyagot nem árulnak.) Ha nem találsz ilyen gyógyszertárat, akkor rendelni is tudsz nagyon sok helyről, vagy csak simán vegyél ricinusolajat/alkoholt és az üveget fel tudod használni, akkor sem nagy befektetés, ha nem kell az üveg tartalma.
2018. jan. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!