Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oldalt egyre több "résen"...

Oldalt egyre több "résen" nincs hajam, mitől?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves fiú vagyok, ápolt hajjal, mármint eddig ezt hittem.. (ápolt haj alatt rendszeres hajmosást értek, meg hát elég puha /volt/ és ez elméletileg jót jelent) a problémám az, hogy az utóbbi 1 hónapban egyre szárazabb a hajam, és oldalt olyan mint ha több kis résben nem lenne hajam, plusz mindkét oldalon felűl egy csíkban “kopasz vagyok”.

Esetleg samponcsere kéne, vagy valamilyen féle betegség miatt lett ilyen a hajam? valaki s.o.s be segítsen könyörgöm



#betegség #hajhullás #száraz #száraz haj #kopaszodás #samponcsere #oldalt kevés haj
2017. okt. 31. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
sok mindentől hullhat a haj. sampontól nem igazán főleg ha régóta használod. de pl ha vizes hajjal kimentél sapka nélkül a hidegre megfázhatott a hajhagymád és attól bizony hullhat, de még ezer oka lehet.
2017. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász megmondja
2017. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!