Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajhoz milyen...

A ricinus olajhoz milyen olajat, egyebet keverjek hogy könnyebb legyen felvinni a hajra es aztan kimosni?

Figyelt kérdés
Nehezen mosom ki es kenem fel mert nagyon suru.Mit ajanlotok?
2017. nov. 2. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj
2017. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak magában használom és nem hígítom. Szerintem így lesz a legjobb eredménye. De ha te mindenképpen hígítanád használhatsz kókuszolajat :)
2017. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Argánolaj, napraforgó olaj. Használj haffestő ecsetet. Kimosni mindenhogy nehéz lesz, 2szer kell samponnal megmosni.
2017. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ha a hajvegeimet dorzsolom (mert csak oda kenem,hajtore nem mert zsirosodik) nem torom el nagyon a szalakat?
2017. nov. 2. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb akkor is bánni vele, ha egy picit fellangyosítod, úgy hogy kis műanyag tálkába öntöd és azt egy nagyobb meleg vizes tálba teszed néhány percre. Én olívaolajat szoktam hozzá keverni.
2017. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!