Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jared Leto haját vajon mi...

Jared Leto haját vajon mi foghatja meg úgy, ahogy a suicide squadban Jokerként?

Figyelt kérdés

elég rég óta(kb2év) ugyan olyan hajam van mint neki abban a filmben(csak nem zöld persze:D), nagyon szeretem, de sokat szívok vele,szétesik pedig jó minőségű krémet használok rá.(név most sajnos nem ugrik be de 5000körül van a doboz és matt)

konkrétan reggelente bevizezem teljesen, megszárítom, bekenem azzal a krémes cuccal, majd esetleg egy nagyon pici lakk. 20perc kell hozzá.

de nem tudom megfogatni vele. teljesen hátra szeretném simítani, nem kicsit oldalra húzva vagy valami. tudtok ajánlani valamit? vagy hogyan csinálhatnám meg hogy olyan legyen amilyet szeretnék, tartósan? köszönöm a segítséget!


2017. nov. 4. 14:23
 1/1 anonim válasza:
A Jokernek sincs teljesen hátrasímítva, a végénél neki is "szétesik" már megfigyeltem. 😂 szerintem ugyanolyan krémet használ mint te csak sokkal drágábbat + a hajlakk kombó! Mert ezt másképp nem lehet. 😕
2018. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!