Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a terhességi...

Mi a véleményetek a terhességi csíkokról? Lehet tenni valamit, ha már megvannak? Mennyi zavar ez egy férfit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat olvasok mostanában fórumokat, és érdekelne, ki mit gondol erről?

Szóval sok nő, hiába a csodakencék, hiába az óvatos hízás terhesség alatt, mégis kirepedezik a bőre, aztán egy életen át ottmarad. Sajnos ezt a hasplasztika sem tünteti el.

Szerintetek mennyire zavar ez egy férfit? Nem a férjre gondolok, hanem ha pl új kapcsolatot kezd egy nő.

És ugye a szoptatástól megereszkedett mell is ilyen kategória.

Mi a véleményetek róla, lehet e ezek ellen tenni valamit?

Mert pl hiába dolgozza ki egy nő ugyanúgy kockásra a hasát,mint mondjuk előtte volt, az már nem ugyanaz...


2010. máj. 30. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva, ha egy férfinek az a fontos, hogy a nö tökéletesen nézzen ki, akkor azzal nem érdemes kezdeni, mert mindenki öregszik és akkor már elvész a tökéletesség - akkor úgyis ki lesz cserélve.
2010. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már most vannak pedig még nem voltam terhes, 19 éves vagyok. A mellemen meg a csípőmön jöttek ki olyan 15 éves korom körül amikor kezdett nőies formám lenni. Nem vagyok elhízva csak vacak a szöveteim felépítése. Akit ez zavar, az keressen elöl deszka hátul léc barátnőt, azon majd nem lesz se mell, se csík :D
2010. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:-D :-D
2010. máj. 30. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 21:23

Teljesen egyetértek.


Te meg igyál sok vizet.:D

2010. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19 vagyok én is még nem szültem gyógyszer mellékhatására híztam meg hirtelen (nem fogamzásgátlótól) így a hasamon, csípőmön, karomon, combomon, térd hajlatnál szét van repedve a bőröm nem tudok vele mit csinálni akinek nem tetszik ne nézze a párom elfogadta és nem zavarja mert szeret és csíkokkal vagy csíkok nélkül is
2010. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
32 vagyok, és elég szerencsés, semmi csikom nincs, de a köldököm alatt van egy kis zsirréteg. Elkezdtem egy kezelést, ami felolvasztje a zsirt a zsirsejtekben, és igy kiürül. állitólag a csikokra is jó. a neve: tripoláris rádiofrekvenciás kezelés. nézz utána. biztos szebb lennél csikok nélkül, csak akkor törödj bele, ha nem tudod eltüntetni sehogy.
2010. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jól hangzik! Utánanézek!
2010. jún. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!