Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a színt a hajamból?

Figyelt kérdés
Elég világos természetes szőke hajam van alapból. Nyáron kipróbáltam a színezést. Hamvasító samponnal lilás lett, próbáltam a schauma hajszínezőjét szürkére valamint rendeltem internetről lila hajszínezőt ami szép lilára fogta a hajam. A probléma az hogy a lila szín kikopott.. világoszöldre. Mivel eredetihez képest a hajam sötétebb is lett akkor, befestettem szőke hajfestékkel, ami be is fogta szépen, viszont a zöld árnyalat nem jött ki. Szóval a hajam jelenleg ilyen menta beütésű és valljuk be engem zavar. Van esetleg valakinek valami ötlete hogyan szedhetném ki ezt a színt a hajamból? Szőkíteni ha lehet nem akarom, mert amennyire lehet megkímélném tőle a hajam. Hajradírról olvastam, de nem tudom ez esetben hatásos lenne-e. Ötletek? Persze majd igyekszem fodrásszal kommunikálni, de addig próbálok kérdezősködni. Köszönöm!

2017. nov. 4. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, de én szőkítettem és jobb lett tőle. amikor hajat mosol akkor alaposan próbáld meg kosmosni a zöld színt.


Ha szőkíteni nem akarsz, akkor még le lehet vágni.(ha csak a végét szinezted be)

2017. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem, amikor tudatlanul vágnak bele sokan a hajszínezésbe... Kékes, lilás színeket a legnehezebb eltűntetni, mert ha van sárga pigment a hajadban (márpedig van), akkor zöldesre kopnak, és kb kiszedhetetlenek.

Colour B4et próbáld meg, meleg vízzel keverve, kb 70-80%ban ki szokta szedni, nekem eddig ez volta leghatásosabb, de ez sem garantált. Utána meg balzsamozz ezerrel, mert ez is ki tudja szárítani a hajat, de a szőkítés méginkább :) (és ha fodrásszal kommunikálsz, csakis olyannal aki ért a színes hajakhoz, különben tapasztalatból mondom, olló lesz a vége)

2017. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!