Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megtudná valaki mondani mi...

Megtudná valaki mondani mi lehet ez? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Még régebben a bal szemöldököm tövében megjelent egy kicsi, színtelen, pöttyöcske. Nem volt piros, nem fájt, nem volt vele problémám, de múlt héten kedden véletlen lekapartam. Még aznap lefertőtlenítettem egy arclemosóval. Szerdától kezdve viszont ennek a helyére egy egyre nagyobb és nagyobb pukli keletkezett. Kezdetben pattanásnak véltem, de már csöppet sem vagyok benne biztos hogy ez az lenne.. Ma már borsó nagyságú, kitüremkedik a felszíne (a pattanáshoz hasonlóan), de nincs fehér közepe, sőt ha nyomkodom mintha semmi sem jönne belőle. Próbáltam lefertőtlenített tűvel felszúrni, de nem használt semmit. Már ha megráncolom a homlokom, megvonom a szemöldököm, vagy akár csak pislogok - akkor is fáj. Folyamatosan csak növekszik. Nem tudom már mit tehetnék. Minden nap kezelem, rendesen ápolom a bőröm de nem lesz jobb majd egy hét után se... Édesanyámnak megmutattam, nem látott még ő se ilyet... Voltak pattanásaim, de sosem volt ekkora, és nem ilyen módon fájt!


Barátnőim szerint ez belső pattanás... Létezik ez egyáltalán? Vagy mi lehet ez? :/ Valami tipp?



2017. nov. 6. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Árpa, holnap irány a szemészet v a bőrgyógyászat
2017. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az árpa nem csak a szemhéjon vagy közvetlen közelében tud kialakulni? :O Nekem ez szó szerint a szemöldökömnél van.
2017. nov. 6. 21:38
 3/3 Fruzsa8 válasza:
Az a legbiztosabb, ha elmész egy bőrgyógyászhoz
2017. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!