Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kipróbáljam, és...

Szerintetek kipróbáljam, és levágjam így otthon a hajamat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ykkLUsJPdtk


Hosszú hajam van (derékig érő) és szeretnék már végre kezdeni vele valamit, de a hosszából nem igen szeretnék veszíteni. Mivel eddig valahány fodrásznál voltam, az összes minimum 15 centit lenyesett a hajamból, holott kértem, hogy ne sokat vágjon belőle, ezért már többször nem merek elmenni. Ehhez a videóhoz az emberek nagyon pozitív kritikákat írtak. Szerintetek megpróbáljam?



2017. nov. 10. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen.
2017. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is jó lehet. Én évekig vágtam magamnak otthon és senki meg nem mondta, hogy nem fodrász vágta. Amire nagyon figyelj: gondosan vasald egyenesre a hajad előtte és feltétlen hajvágó ollót használj. Fodrászkellékesnél beszerezheted a vágó és a ritkító ollót is. Valamint először szerintem kevesebbet vágj mint a csaj a videóban. Ha jó lesz akkor még vághatsz később többet is. Sok szerencsét.
2017. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szerintem a hétvégén kis is próbálom. Köszönöm a tippeket, ment a zöld kéz! :)
2017. nov. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!