Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szappannal érdemes...

Melyik szappannal érdemes mosakodni? Mik a legjobbak, amik nem teszi tönkre a bőrt?

Figyelt kérdés
Apám régebb óta hangoztatja, hogy a tusfürdők nem jók a bőrrel. Ő Baba szappannal mosakszik. MOst kaptam egy Dove szappant ami uborka és zöld tea "illatú, keverékű" (nem tudom mi a szakszava). Ahogy keresgéltem a fürdőben többféle szappant találtam-azok márkájára nem emlékszek, de nem Dove vagy Baba. Át akarok szokni én is a szappanra, mi nem szárítja a bőrt?

#baba #szappan #Dove #mosakodó szappan
2017. nov. 10. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A Yamuna hidegen sajtolt növényi szappanok jók.

A dm-es Balea termékek is jók.

2017. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Body Shop olivás szappanja vált be, jól tisztít, de nem szárítja szét a bőröm. Próbálj ki több fajtát, és utána eldöntheted, melyiknél maradsz.
2017. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érzékeny a bőröm, nem bírta a tusfürdőt ezért kellett szappanra váltanom. Én a rossmannban kapható alterra szappant használom majdnem 1 éve, a rózsásat de van több illat is. Nekem nagyon bevált, nem szárítja vagy irritálja a bőröm és sokáig elég.
2017. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!