Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levághatom magamnak a hajamat?

Levághatom magamnak a hajamat?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a hajam vége nagyon töredezett a sok vasalástól...Mivel most növesztem ezért csak azt a 2 cmt szeretnèm levágatni mert egyre jobban zavar. Anyukámnak már mondtam ezt,de már 1 hónapja halogatja..:/ Szerintetek levághatom magamnak?Van itthon hajvágóóllónk,és persze vizes hajon vágnám,de nagyon óvatosan..

2017. nov. 12. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Levághatod, de az lehet úgy is fog kinézni. Én nem ajánlanám, csak ha már csináltad és van gyakorlatod benne. Inkább rágd anyud fülét, hogy igenis legyen szíves és szánjon rá 20 percet, vagy menj fodrászhoz. De ha vállalod, hogy nevetségesen fogsz kinézni, és úgy is mész iskolába, akkor nyugodtan.
2017. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Haat figyelj.

16 eves baratnom is ezt csinalta, neki jo lett a vegeredmenye. Lehet neked borzalmas lesz.

Miert nem kered meg anyukadat, hogy akkor vagja le gyorsan? Abba a par percbe nem hal bele, es tuti egyenletesebbre fogja csinalni, mint te

2017. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert nem tud jól vágni..:( Tegnap is azt mondta hogyha fodrászhoz visza akkor legalább 10 cmt kell levágni... Hát ak egy élet lenne mire visszanő..
2017. nov. 12. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jó ideje magamnak vágom a végét. Viszont nem feltétlen ajánlom tapasztalat nélkül. Inkább tényleg rágd anyud fülét vagy keress magadtól egy fodrászt és mondd anyudnak hogy vigyen el. :)
2017. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!