Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösről szőkére? Valakinek...

Vörösről szőkére? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Hogy tudom a hajam gyorsan vörösről visszafesteni szőkére??Eredetileg barna, de már három éve szőke, most egy hónapja befestettem vörösre, de annyira ledobja, hogy kb. hajfestés után a harmadik hajmosásnál már rózsaszínes. Vissza szeretném szőkíteni. Valakinek valami ötlete, tapasztalata? Házilag szeretném megoldani. Úgy gondoltam sokszor megmosom egymás után, fakuljon ki és dobja le teljesen, utána lehet hogy megfogná?
2010. máj. 31. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
a vöröstől nagyon nehéz megszabadulni. tapasztalom én is. bár te szőke voltál és azt írod h nagyon ledobja a színt. szerintem próbáld meg 1X leszívatni h úgy milyen színe lesz. de csak akkor ha már nagyon fakó a vörös színe. mert különben narancssárga vagy csibe sárga leszel.
2010. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
osztálytársam is már egy éve szenved h megszabaduljon a vöröstől.. az a baj hogy a hajban a vörös a domináns szín.. azt meg nwhéz ugy mond "kiírtani"
2010. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát sikerült egy nap alatt szőkét csinálnom:P
2010. nov. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!