Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajat is le lehet szivatni?

Rövid hajat is le lehet szivatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, anélkül, hogy nullás géppel végződne a folyamat. :) Azt mondják, szőkítés után pár centit mindenképp kell vágni a végekből, mivel valamennyire le fog törni. Viszont nekem kb 8-10 centis a hajam, ráadásul növeszteni szeretném vállig érőre, szóval nálam pár cm egészségügyi vágás is nagyon sok lenne, annyira rövidet nem akarok. Meg kell várnom, míg megnő, vagy bele lehet vágni rövid hajjal is? Esetleg kókuszolajjal megelőzhető a törés? (Olaplex és egyéb csodaszerek nekem túl drágák.)
2017. nov. 16. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. A hosszának semmi köze hozzá, nyugodtan szivasd le. A letörés sem törvényszerű, csak akkor szokott leégni ha rossz minőségű dobozos szőkítővel csinálják otthon vagy túl erős oxival túl sokszor szívják le. Vagy ha már alapból száraz töredezett roncsolt hajad van. A kókuszolaj tényleg segít megelőzni, én itthon szőkítettem a barna hajam, és érezhető volt a különbség, kevésbé lett száraz a tapintása mikor előtte bekentem vele. Ha fodrászhoz mész akkor meg utána hajpakolásként használd, úgy is nagyon jó.
2017. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor megpróbálkozom vele. Csak azért izgultam a hossz miatt, mert egy derékig érő hajnál nem oszt, nem szoroz 5 cm vágás, de egy rövidnél sokat számít az is. Azt még megkérdezhetem, hogy a kókuszolajat száraz vagy nedves hajra kented rá? És te hány %-os oxit használtál a leszivatáshoz?
2017. nov. 16. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Száraz hajra, 2-3 órával szőkítés előtt és nem mostam le. Én 9%-osat használtam sötétbarna hajra, nem tudom neked milyen de világosbarnára elég a 6-os is
2017. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! (Nekem is sötét, akkor 9-eset veszek majd.) :)
2017. nov. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!