Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajú fiú vagyok, szeretn...

Vörös hajú fiú vagyok, szeretném befesteni a szemöldököm milyen festéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek?
2017. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Zöldet! Az olyan leprikónos. És az menő.
2017. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Barna színű szempilla/szemöldök festéket kellene venni fodrászkellék üzletben, vagy olyan helyen, ahol lehet kapni szépítőszereket. A Refecto Cil jó minőségű festék, kell hozzá "developer", aktiváló, ami fehér színű és kicsit folyékonyabb a krémnél. Venni kell, ha nincs otthon egy kis tégelyt is, amiben összevegyíted a két összetevőt. Fém eszközt ne használj. Először próbáld ki, hogy milyen lesz, egy-másfél centit tégy a tégelybe a festékből, öntsd rá az aktiválót, úgy érzésből, én annyit szoktam rátenni, hogy ellepje, ezután keverd össze. Ha a festékhez az eladók maguktól adnak aktivátort az is jó. Ezután tégy egy kicsit a hüvelykujjadra, várj három percet és ha a bőrön nyoma marad a festéknek, akkor jó lesz. Ezután kend fel a szemöldöködre, várj legalább három percet, vagy egy kicsit többet és utána vizes vattával mosd le. Szembe ne menjen. Ha van segítséged,de csak akkor, különben nem sikerül és a szemnek nem tesz jót, ha belemegy, a szempilládat is be lehet festeni. Csukott szemmel a szempillák alá vizes, de nem csöpögő vattapamacsot kell tenni, azután a szempillákra rá kell kenni a festéket, amelynek egy része a vattapamacsra fog kenődni, de a szempillákon is rajta marad. Várni kell legalább 3 percet, azután a még mindig csukott szem alól el kell venni a vattadarabot és le kell mosni a festéket a szempillákról. Vigyázni kell, hogy a festék szembe ne menjen. Azért javaslok barna színű festéket, mert sötétebbel kell festeni, de ne túl sötéttel, hogy természetes hatást érjen el. Lehet, hogy a sötétbarna is jó, ha nem nagyon világos a hajad. Ha nagyon világos a hajad, akkor barnával fesd be. Én feketét használok ezért nem tudom, hogy a barnának mi a száma.
2017. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,sötét vörös a hajam szerintem megpróbálom a sötét barnát,remélem nem lesz nagyon feltűnő :)
2017. nov. 25. 22:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném tudni majd milyen időközönként kellesz festeni?
2017. nov. 25. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már kikopik a zöld szín, akkor érdemes újra.
2017. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 akarkizoltan56 ***** válasza:
piros vagy kék szinüt ajanlok
2017. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszön az értékes válaszotokat nyomik :)
2017. nov. 26. 21:58
 9/9 anonim válasza:
Szerintem temperát használj... Tartós xd
2017. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!