Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen esetben foglalkozik...

Milyen esetben foglalkozik még a benőtt körömmel a pedikűrös?

Figyelt kérdés
Egy ideje benőtt körömmel küszködöm. Vérzik, be van gyulladva. :( De csak végső megoldásként akarom megműttetni, mert úgy hallottam, hogy az se biztos. Pedikűrös még foglalkozik vérző, gyulladt sebbel is? Vagy ő csak a kezdetlegeseket tudja kezelni?
2010. máj. 31. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
foglalkozik vele. elsőre valószínűleg bekeni valamivel, hogy lemenjen a gyulladás, mert addig nem sokat tud vele kezdeni. aztán szépen rendbe teszi, nekem is volt már hasonló problémám... megtaposták a lábamat egy koncerten :S
2010. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! ezekszerint nem feltétlenül a sebészet a legjobb megoldás?
2010. jún. 1. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már vagy 3-szor volt benőve a körmöm(bal, jobb egyaránt).vmikor menni is alug tudtam tőle, úgy fájt..elmentem a pedikűröshöz, a lábamat beáztattam majd ő szépen fogta és kivágta teljesen(2-szer mentem hozzá..)..nem volt valami kellemes elhiheted, de megérte,rendbejött!utána kezelgettem, nőtt ott a körmöm..csak hát újra benőtt, mert olyan "mély" a körömágyam..és egy orvos mondta tegyek gézcsíkot a benőtt körmöm alá körömvirágkrémmel-(abból sokat, hogy csökkentse a gyulladást)és kinőtt...tehát nem kellett kivágni, semmi..magától rendbejött:) (3-4 nap alatt) azóta semmi baja nincs!Tehát te is próbáld meg, de persze tapaszd le! És ne érdekeljen, hogy fáj amikor csinálod, ennyit kibírsz..:) Sok sikert! 15/L
2010. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! mindeki egyből a sebészhez akar küldeni, de akkor először a pedikűrös. :)
2010. jún. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!