Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 hajfesték eltávolító...

Colour B4 hajfesték eltávolítót lehet kapni valahol? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Mogyoró barna hajam van, de masfel éve festettem párszor. Vörössel és feketével is és most minden kivan kopva belőle. Kb 3 színű a hajam össze vissza és szeretnék egy hajszínnél megállapodni. Ez kivenné úgy a festéket a hajamból, hogy ne legyek foltos utána? Az se baj, ha hónapokkal ezelőtt festettem utoljára?

Hallottam olyat, hogy besárgulhat a hajam tőle. Akkor mit tudnék ellene tenni? Köszönöm előre a válaszokat!!



2017. nov. 19. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Dm-ben lehet kapni...nem tudom milyen csak láttam, hogy van
2017. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DMben, Rossmannban is van. Csak akkor sárgulhat be ha szőkítve van alatta. Nem baj hogy régen volt festve, nyugodtan kipróbálhatod. Nem garantált hogy teljesen egységes színt fogsz kapni, bár ha csak sötétebbel volt festve azt azért általában egyenletesen leszokta szedni. Én 3x használtam pár év alatt, feketét, sötétbarnát egyenletesen szedett le.
2017. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, padlizsán lilától akartam megszabadulni, és váltottam rézvörösre.
2017. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egységes répavörös,róka vörös színt kapsz kbsztem. Már ha odafigyelsz,hogy rendesen belekend a hajadba,a hajvégeken is.Ha fotos,aznem a hajfesték vagy elatávolító hibája.Én a tarkómnál kezdem mindig nem a fejtetőn.Sztem jó,enyhén.sötétebb leszmásnap,mint az első hude vilaágos szinte szőke vörös,de nem teljesen,csak valami utcára kimenős kivitelre.De lehet csak én képzelem,hogy kijárhatok így,közbe nem is.Én nem festettem még rá,mert az ammonia mentes színezők is tartalmaznak peroxidot,és így sötét lesz a festéstől ùjra.
2019. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!