Legjobb hajápolók?

Figyelt kérdés
Egy röpke felvezetés a hajam állapotáról: amióta csak az eszemet tudom, növesztem a hajam. 2012-ben viszont fordult a kocka, és levágattam vállig érőre. 2013 végére nagyon szépen megnőtt. 2014 nyarán már fenékig érő hajam volt. Nem is szerettem volna hosszabbat, de az eredeti színe miatt imádtam, ahogy kinéz. Viszont eltört a vége, ezért vágni kellett belőle. Azóta sem nő meg akkorára, mint 2014-ben, és ez eléggé elszomorít. Még az idén ciszta miatt műteni kellett, és mielőtt lezajlott volna a műtét, rengeteg hajszáltól megszabadultam (szószerint rengetegtől), minden tele volt a hajammal, elég volt csak az ujjaimat végighúzni benne... eléggé elvékonyodott a hajam. Nem nagyon szoktam hajat formázni, csak ha valami fontos eseményre készülődök. Még mindig nem nyerte vissza a hajam az eredeti állapotát, és a vége is csúnyán el van törve. Saját tapasztalatok/ismerőseitek tapasztalatai alapján, milyen hajápolókat tudnátok ajánlani, eltört, elvékonyodott hajra? Hatalmas segítség lenne!

2017. nov. 19. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a gondra én nem hajápolót ajánlanék, hanem valamilyen étrendkiegészítőt. A hajat belsőleg kell és lehet igazán rendbe hozni. Mivel a hajszál halott anyag, minimális a felszívó képessége, ezért az elvékonyodáson nem segít holmi balzsam, meg ilyesmi.

Én azt javaslom, beszélj a dokival, mit tud ajánlani, amúgy kapható drogériákban a Revalid, ami nekem egyszer már sokat segített, de hátha van más is.

2017. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet, mindenképp meglátogatom az orvosom ezzel a problémával! :)
2017. nov. 20. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a DMben kapható,DM márkájú legegyszerűbb hajtabletta segített a hajamon.Igaz,nekem nem volt vele ekkora probléma csak Siman noveszteni szerettem volna,de bejött!
2017. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további tippet!  Reméljük lesz olyan, ami tényleg rendbehozza a hajam!
2017. nov. 21. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!