Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf Blondme Premium...

Schwarzkopf Blondme Premium Lift+9 szőkítőport Pécsett lehet kapni?

Figyelt kérdés
Drogériákban nem lehet kapni,azt tudom,de fodrászkellékesben még nem jártam.Esetleg fodrász aki ezzel dolgozik?Vagy tudtok jó fodrászt aki 10k alatt fest(szívat) fehér hajat?
2017. nov. 23. 14:32
 1/1 just a rocker válasza:

1. Nem szívat hanem szőkít/ blansol.

2. A BlondMe szőkítőpor csak nagy adagban kapható mert professzionális. Kb 7oooFt 450gramm. Ahhoz kell még venned oxigentát azok mind 3oooFt-ba kerülnek (csak 1literes van).

Tehát már 10.ooo.Ft-nál járunk. És még fel sem kented magadnak és lehet hogy nem is lesz szép az eredmény mert valljuk be magunknak nem tudjuk hiper szuper alaposan felkenni.

Én is BlondMe9+ használok de csakis kizárólag 2%-os oxival, esetleg 3-assal. Azért ilyen alacsonnyal mert tényleg annyira prémium minőségű a por hogy 2%-os oxigentával tud egy folyamat alatt 3 árnyalatot világosítani.

Soha ne használj 6-osnál erősebb oxit mert nem bitos hogy egyenletesen mindenhol ugyan úgy kented le, és a lassab szőkítés alaposabb és kevésbé roncsol. (+1 tipp: a tövedet csak legutoljára kend szőkítővel)

2018. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!