Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hajmosási praktikák?

Lányok! Hajmosási praktikák?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy 2 naponta meg kell mosnom a hajam, olyan gyorsan zsírosodik. Ez nem egészséges és ráadásul nagyon időigényes. Valakinek valami bevált praktika amivel kihúzhatom 3-4 ne adj Isten 5 napig?
2017. nov. 23. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Minél többet mosod annál zsírosabb lesz,de ezt már te is hallottad gondolom. 5 napig semmiféleképpen nem fogja kibírni a hajad,ha most is kétnaponta mosni kell. Az én nagylányomnak is nagyon zsírosodik de akkor is csak egy héten kétszer mossuk meg,szerdán és vasárnap,mert ha gyakrabban mosnánk akkor még zsírosabb lenne. Vegyél egy jobb minőségű sampont és maradj a kétszeri mosásnál. Ha kevesebbet mosod egy idő után nem fog annyira zsírosodni, én így gondolom.
2017. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy nagyon régi téves beidegződés, hogy a mosástól zsíros lesz. Láttatok már sportolókat? Minden nap megmossák és mégsem zsíros a hajuk.

Max. a macera miatt sok a 2 naponta. Húzd ki 3 napig. Próbálj ki másik sampont.

2017. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Előttem válaszoló jól mondja.

Szárazsampont szerezz be mindenképp.

2017. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
*első válaszoló bocsi
2017. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Én a hajamat egy héten egyszer mostam addig míg egy irodában dolgoztam. Három évvel ezelőtt munkahelyet váltottam és egy étterem konyhájára mentem dolgozni, napi szinten büdös zsírszagú lettem,elkezdtem gyakrabban hajat mosni és most már ott tartok,hogy annyira elzsírosodott hogy hetente háromszor kell mosnom.Igenis a sok mosástól egyre zsírosabb lesz saját tapasztalat!
2017. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne mosd olyan gyakran, max 2x egy héten, mert attól még zsírosabb lesz ahogy azt az előttem lévők is írták.

Esetleg vegyél száraz sampont, azzal lehet tudsz 1-2 napot csúszni a mosással.

2017. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha erre vagy kíváncsi nem reklámként de a syoss samponokat magam is használtam és érnek is valamit. vagy head&shoulders. 3 naponta elég megmosni, erre különösebb praktika nincs.
2017. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!