Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek bevált a Shauma fekete...

Akinek bevált a Shauma fekete dobozos fito-koffeines samponja mire váltott azóta, hogy nem gyártják?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta használtam azt a sampont. Mikor megtudtam, hogy nem gyártják többé, betáraztam belőle, az utolsó pár hónapja fogyott el. Kb 6 évig használtam azt a sampont, és most nem tudom mire váltsak.

Gyerekkoromban vékonyszálú, töredezett, gyorsan zsírosodó hajam volt. Ez a sampon legalább kicsit dúsított a hajamon, és nem kellett kétnaponta hajat mosnom, sőt, akár egy hetet is kibírtam néha.

Van valami javaslatotok, mire kellene átváltanom? A Balea koffeines samponja nagyon nem jött be. Olyan érzésem van, minta nonstop hajat kellene mosnom.



2017. nov. 24. 07:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezt használtam amíg be nem tiltották. Azóta az alpecin sampon úgyszint fekete dobozban, vagy a WU2 (sárga). A WU2-höz gyakrabban hozzájutok, és sokkal nagyobb kiszerelés, árban jobban járok vele.
2017. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!