Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek melyik tetszik...

GULYASIMO kérdése:

Lányok! Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
A belőtt haj és mindíg a divathoz való öltözködés vagy semmi extra legyen önmaga (persze azért fürödjön stb..) max esetleg egy ing

2017. nov. 24. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az fontos hogy igényes legyen (ne legyen, büdös, ápolatlan stb), de emellett plusz pont ha ,,jó" a haj. Nekem a jó haj az azt jelenti, hogy fölül hosszabb, nem agyonzselézett/hajlakkozott haj. remélem segítettem!! :)
2017. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen önmaga. Taszítanak azon a pasik, akik bármit felvesznek csak mert "divatos". Plusz a férfias pasikat szeretem, a mai férfi divat pedig minden csak nem férfias.
2017. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pasiként válaszolok. A divatot nem követem, nem járok szakadt nadrágban, és a bokám sem lóg ki.

Leginkább a smart casual stílus szerint öltözködöm.

Ezt a stílust a fiatalabb lányok nem nagyon értik, valószínű nekik öregesnek hat, középiskolában sikere 0.

A mai fiatal korosztály nagyon butul, így a divatot úgy követik mint a zombik. Magasított talpú, csillogó ezüst cipő, szakadt nadrág... hideg kiráz.

Ha nem vagy klón nem sok esélyed van, legalább is iskolában. Egyetem/munkahely megint más, ott normális öltözködéssel nőnek az esélyek főleg ha sok a csaj :D

Nem kell belőni a hajat, de ne legyen zsíros és kócos.

Ja és titkos tipp aminek alapnak kéne lennie: IGÉNYESSÉG! Nincs hosszú köröm, nincs izzadságszagra fújt parfüm/spray, használj stiftes dezodort, és a cipőd legyen mindig tiszta!

2017. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Ha kérhetem akkor aki szeretné írja a nevét és èletkorát üzenete mellé hogy lássam hogy milyen korosztálynak melyik tetszik jobban!
2017. nov. 24. 21:19
 5/5 Orsika30 válasza:
Szia! Nekem nem fontos, hogy divatos haja, öltözködése legyen. De ne legyen ápolatlan. Fontosabb a belső tulajdonságok, hiszen azok számítanak ha valakik együtt akarnak élni. Jut eszembe! Engem a férfiaknál az zavar ha az anyukája irányítja.Mert sok van ilyen. Sok pasi észre sem veszi, hogy így van. Na ez szerintem, nekem elég taszító tud lenni. S sajnos sokaknak már-már túl fontos a külső.
2017. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!