Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó kémiai/fizikai fényvédő...

Olcsó kémiai/fizikai fényvédő télre?

Figyelt kérdés
Éppen most állítom össze a bőrápolási rutinomat és keresek egy jó fényvédőt elsősorban télre hámlasztás mellé. Ti mit használtok? Az ár sem az utolsó szempont, nem szeretnék 10 000 fölé menni, a legjobb egy 5000 Ft körüli termék lenne (ha létezik), mivel diák vagyok, nem engedhetem meg magamnak.

2017. nov. 25. 15:11
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

A Bioderma, La Roche posay termékek nem olyan drágák, és könnyen elérhetőek a patikákban.

Viszont én a fényvédőim nagy részét Dél-Koreából vagy Japánból rendelem netről, kb 2-3ezer forintért. Nekem azok jobbak is, egyébként, az itthoniak rajtam mind kicsit zsírosak.

2017. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!